Sąlygos ir nuostotos

Bendras
Jeigu užsiregistruojate pas mus, Jūs tampate mūsų klientu ir įgyjate privalumus kaip ir kiti Noah Bakery klientai. Mūsų plėtojami santykiai su klientais grindžiami pagarba, vientisumu ir sąžiningumu. Mes puikiai suprantame mums rodomą pasitikėjimą lankantis mūsų puslapyje „Noah Bakery“ ir pateikiant savo informaciją. Privatumo politika yra mūsų įsipareigojimas apsaugoti Jūsų privatumą internete. Kliento informacija niekada nebus pasidalinta su trečia šalimi.
Prašome atidžiai perskaityti sąlygas prieš pateikiant savo užsakymą su Noah Bakery. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate ir pritariate mūsų taisyklėms ir  sąlygoms. Mes pasiliekame teisę daryti pakeitimus šių terminų ir sąlygų bet kuriuo metu. Prašome tikrinti mūsų sutarties sąlygas reguliariai.

Kainos
Visos kainos nurodytos be PVM ir nesikeičia kol esate prisiregistravę lankantis mūsų svetainėje.
Prieinamumas

Jums yra prieinamos visos prekės ir paslaugos, kurios yra mūsų svetainėje. Mes visada stengiamės turėti pilną produktų asortimentą.

Užsakymas

Užsakymo procesas – tai yra galimybė užsakyti produktus, pakeisti spalvas ir kiekius, tartis dėl įkainių. Mes taip pat gaminame produktus pagal specialius užsakymus.  Mūsų svetainė atvira visiems 7 dienas per savaitę. Prašome nesivaržyti su klausimais ir pageidavimais.

Pristatymas ir pakavimas

Mūsų svetainėje Jus galite užsisakyti pasirinktus produktus. Siunčiame Lietuvoje ir į bet kurią pasaulio šalį. Užsisakant LIetuvoje daugiau nei už 50 Eur siunčiame nemokamai, Į kitas šalis siunčiame nemokamai, jei užsakymo suma viršyja daugiau nei 100 Eur.

Pristatymo kaina yra priklausoma nuo produkto svorio. Mūsų tikslas – atlikti ir išsiųsti užsakymus per 1-2 darbo dienas. Specialius užsakymus atliekame per sutartą laiką. Užsakymą mes išsiunčiame nurodytu adresu Jūsų užpildytoje formoje. Taip pat yra galimybė pakeisti siuntimo adresą, iš anksto mus informuojant.

Maistines dekoracijas, vyniojame tik naudojant maistine plėvele jei tiesiogiai liečiasi su produktu ir saugiai pakuojame į dėžutes.

Atšaukimas, grąžinimas ar keitimas

Jus galite atšaukti savo užsakymą bet kuriuo metu. Mes iš karto Jums grąžinsime tą pinigų sumą, kurią sumokėjote. Visada iš Jūsų priimsime ar pakeisime į kitus ne dėl Jūsų kaltės sugadintus ar nekokybiškus produktus, pirktus mūsų internetinėje svetainėje.  Jeigu Jūs dėl tam tikrų priežasčių apsigalvojote ir norite grąžinti jau gautą kokybišką ir nesugadintą produktą ar produktus, kuriuos pas mus įsigijote, tokiu atveju tai turėtumėte atlikti per 14 dienų nuo tos dienos kai gavote siuntinį. Pinigus grąžinsime iškart kai gausime atgal produktą.

Klientas

Jeigu užsiregistruojate pas mus, Jus tampate mūsų klientu ir įgyjate privalumus kaip ir kiti Noah Bakery klientai. Mūsų plėtojami santykiai su klientais grindžiami pagarba, vientisumu ir sąžiningumu. Mes puikiai suprantame mums rodantį pasitikėjimą lankantis mūsų puslapyje „Noah Bakery“ ir pateikiant savo informaciją. Privatumo politika yra mūsų įsipareigojimas apsaugoti Jūsų privatumą internete. Kliento informacija niekada nebus pasidalinta su trečia šalimi.