Nemėgstu rašyti apie save ar apie savo kolektyvą. Tiesiog patinka tai ką aš darau, patinka merginų kolektyvas. Tikiuosi mano vyras nepastebės, kad jo nepaminėjau, nors jis ir stengiasi būti naudingas. O tarp kitko, pradęjome abu su vyru 2011-ų pradžioje. Aš gaminau, o jis priįminėjo užsakymus,  komunikavo su klientais. Linksma būna, prisiminus tuos laikus - kokie mes jauni ir "žali" buvome. Nepatyrę. Rodos nedaug to laiko praėjo, tačiau per tą laikotarpį, nemažai ūgtelėjome, daug ko išmokome, įgyjome šiokios tokios patirties. Jau galime ir kitiems patarti.

 

Gaminame vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms, jubiliejams ir šiaip bet kuriai progai. Mūsų dekoracijos yra gaminamos iš cukrinės ir šokoladinės masės. Pačios pasigaminame masę, pačios deriname spalvas, pačios kuriame dizainą. Daug gaminame pagal specialius užsakymus. Gaminame įvairiausių dydžių, bet kokių spalvų, bet kokio dizaino dekoracijas.

Aš tikiuosi, kad čia atrasite tai ko ieškote savo tortui. O jeigu ne... tai nesikuklinkite ir klauskite, patarsime ir pagaminsime tai ko jums reikia.

Lina