Privatumo politika

Ši privatumo politika nurodo, kaip mes naudojame ir saugojame bet kokią informaciją, kai naudojate šią svetainę.

Mes įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų privatumas būtų apsaugotas. Jeigu prašome pateikti tam tikrą informaciją, kuri reikalinga naudojantis šia svetaine, galite būti tikri, kad ji bus naudojama tik pagal šį privatumo patvirtinimą.

Galime keisti šią politiką, atnaujindama svetainę. Jūs turėtumėte periodiškai tikrinti šią svetainę, kad užtikrintumėte, ar esate patenkinti bet kokiais pakeitimais.

Ką mes renkame?
Galime rinkti šią informaciją:
Pavadinimas ir mokėjimo duomenys,
Kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą,
Demografinė informacija, pvz., Pašto indeksas, pageidavimai ir interesai,
Kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir (arba) pasiūlymais.

Ką mes darome su mūsų surinkta informacija?

Mes pageidaujame, kad pagal šią informacija suprastume jūsų poreikius ir suteiktume jums geriausią paslaugą, ypač dėl šių priežasčių:

Galime naudoti šią informaciją, kad galėtume patobulinti mūsų produktus ir paslaugas.

Apdoroti užsakymus, gauti mokėjimus.
Vidaus įrašų tvarkymus.

Mes galime periodiškai jums siųsti reklaminius el. laiškus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų nuomone, gali būti įdomi naudojant jūsų pateiktą el. pašto adresą.
Kartais mes taip pat galime naudoti jūsų informaciją, kad susisiektume su jumis rinkos tyrimų tikslais. Mes galime susisiekti su jumis el. paštu, telefonu, faksu ar paštu. Galime naudoti šią informaciją, kad pritaikytume svetainę pagal jūsų interesus.

Saugumas.
Mes esame pasiryžę užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugi. Siekiant užkirsti kelią neteisėtam naudojimui ar atskleidimui, mes įdiegėme tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, kad apsaugotume informaciją, kurią mes gauname internetu.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukas yra nedidelis failas, kuris prašo leidimo įdėti į jūsų kompiuterio kietąjį diską. Kai sutinkate, failas bus pridėtas, o slapukas padės analizuoti žiniatinklio srautą arba leis jums žinoti, kai lankotės konkrečioje svetainėje. Slapukai leidžia žiniatinklio programoms atsakyti jums kaip asmeniui. Interneto programa gali pritaikyti savo operacijas pagal jūsų poreikius, mėgsta ir nemėgsta, renkant ir prisimindama informaciją apie jūsų pageidavimus.

Mes naudojame formuliaro  srauto slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai naudojami. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie interneto puslapių srautą ir patobulinti mūsų internetinę svetainę, kad pritaikytume ją pagal kliento poreikius. Šią informaciją naudoja tik statistinės analizės tikslais, o tada duomenys pašalinami iš sistemos.

Apskritai slapukai padeda mums suteikti jums geresnę svetainę, leidžiant mums stebėti, kurie puslapiai jums naudingi ir kurių jums nereikia. Slapukas jokiu būdu nesuteikia prieigos prie jūsų kompiuterio ar jokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirinkote daintis su mumis.

Galite pasirinkti priimti arba atsisakyti slapukų. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet paprastai galite pakeisti naršyklės nustatymą, jei norite, kad slapukai būtų atmesti. Tai gali neleisti jums visapusiškai pasinaudoti svetaine.

Nuorodos į kitas svetaines.

Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į kitas dominančias svetaines. Tačiau, kai jūs naudojate šias nuorodas, kad paliktumėte mūsų svetainę, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes nekontroliuojame visą to kitos svetainės. Todėl mes negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiose svetainėse, apsaugą ir privatumą, o tokiose svetainėse šio privatumo patvirtinimo nereglamentuoja. Turėtumėte elgtis atsargiai ir susipažinti su atitinkamos svetainės privatumo patvirtinimu.

Kontroliuoti savo asmeninę informaciją.

Galite pasirinkti apriboti jūsų asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą šiais būdais:

Kai jūsų paprašys užpildyti formą svetainėje, ieškokite laukelio, kurį galite spustelėti, norėdami parodyti, kad nenorite, kad informacija būtų naudojama bet kuriam asmeniui tiesioginės rinkodaros tikslais.

 Jei anksčiau sutikote mums naudoti jūsų asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais, bet kuriuo metu galite pakeisti savo nuomonę rašydami mums el. paštu.

Mes negalime parduoti, platinti ar nuomoti jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus jeigu turėtume jūsų leidimą arba pagal įstatymų reikalavimą. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad atsiųstumėte jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, kurios, jūsų nuomone, gali būti įdomios, jei pranešite, kad norite tai padaryti.

Galite paprašyti išsamios informacijos apie asmeninę informaciją, kurią mes saugome pagal 1998 m. Duomenų apsaugos įstatymą. Bus mokamas nedidelis mokestis. Jei norite, kad jums būtų surinktos informacijos kopija, parašykite mums.

Jei manote, kad bet kokia jūsų turima informacija yra neteisinga arba neišsami, prašome rašyti arba išsiųsti mums el. laišką kuo greičiau. Mes nedelsdami ištaisysime bet kokią neteisingą informaciją.